Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14408
Stary 06.07.2011, 21:49
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Ale że niby jaka wizytówka?
Poniedziałkowe mecze to mecze czwartego sortu, te, których C+ nie chce puszczac ani w piatek, ani w sobote, ani w niedziele.
Ja tam sie ciesze, ze w poniedzialek bedzie sobie gralo Podbeskidzie czy Korona, a nie Wisła...
Chodziło mi głównie o to, że te mecze będą pokazywane w Eurosport2 i ten jeden mecz kolejki będzie transmitowany do 20(?) krajów. Dlatego lepiej jakby grały tam takie drużyny jak: Lech, Widzew, Lechia, Jagiellonia czy też Polonia Warszawa.

Mecz Korona-Ruch nie zrobi dobrej reklamy polskiej piłki w Europie, a gdy kibice polskiej piłki z Europy zdecydują się na oglądanie meczu Podbeskidzia zobaczą na jakim stadionie oni grają stadionie, to trochę żal pokazywać takie stadiony mając kluby które infrastrukturą przewyższają Podbeskidzie.
Odpowiedz cytując