fan01 napisał(a):

Ale że niby jaka wizytówka?
Poniedziałkowe mecze to mecze czwartego sortu, te, których C+ nie chce puszczac ani w piatek, ani w sobote, ani w niedziele.
Ja tam sie ciesze, ze w poniedzialek bedzie sobie gralo Podbeskidzie czy Korona, a nie Wisła...
|
Chodziło mi głównie o to, że te mecze będą pokazywane w Eurosport2 i ten jeden mecz kolejki będzie transmitowany do 20(?) krajów. Dlatego lepiej jakby grały tam takie drużyny jak: Lech, Widzew, Lechia, Jagiellonia czy też Polonia Warszawa.
Mecz Korona-Ruch nie zrobi dobrej reklamy polskiej piłki w Europie, a gdy kibice polskiej piłki z Europy zdecydują się na oglądanie meczu Podbeskidzia zobaczą na jakim stadionie oni grają stadionie, to trochę żal pokazywać takie stadiony mając kluby które infrastrukturą przewyższają Podbeskidzie.