Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4327
Stary 06.07.2011, 21:23
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Forum ma w sobie dwie skrajności. Ludzi, którzy potrafią skrytykować nawet Ilieva, który dzisiaj dał bardzo dobrą zmianę i ludzi, którzy zawsze znajdą wytłumaczenie.

A bo to sparing
A bo nasi się oszczędzali
A bo nasi się kamuflowali
A bo tamci najpierw grali pressingiem, a później już nie
A bo to kubeł zimnej wody (który to już ? ) itd.

Sprawa wg mnie jest prosta. Na tą chwilę mamy taki poziom naszych zawodników i niestety nie ma co czarować rzeczywistości. Za 3 tygodnie w meczu z drużyną o podobnych umiejętnościach będziemy potrzebowali jakiejś wariackiej akcji Małeckiego czy Meliksona, która ustawi mecz i da nam jakąś szansę. W innym wypadku będzie bardzo ciężko. Trochę martwi, że obrona wciąż nie sprawia wrażenia monolitu, a nowa nadzieja z Serbii popełnia masę kluczowych błędów.

I co to za tłumaczenie, że od 60 minuty byliśmy lepsi. Owszem, tylko nikt nie wpadł na to, że rywale mieli już wynik i myśleli o kolejnych meczach/treningach.
Filozofie a od kiedy to sparingi są jakimkolwiek wyznacznikiem?Zrozum, że sparingi służą do tego, by ogrywać skłąd, by trener mógł wypróbowac pewne schenaty, by zobaczyć jak prezentują się poszczególni zawodnicy a wynik w tych spotkaniach jest NAJMNIEJ ważny.
Ja .......e, wy się urwaliscie z choinki?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując