Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4326
Stary 06.07.2011, 21:22
Oglądałem 1 połowę i naprawdę jestem nieco zaniepokojony tym występem. Dużo błędów, ale w sumie dobrze ze to teraz na sparingu wychodzi bo jeszcze przez tydzień można coś pozmieniac. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze w eliminacjach bo ci z poznania już czekają żeby napisac Wisła! Co? SKONTO!
PS. A Małecki to powinien usiąśc na ławeczce na kilka meczy. Zero myślenia tylko leci w czterech gości z piłką jakby nie wiem, prowadził szarże husarii.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując