|
Oglądałem 1 połowę i naprawdę jestem nieco zaniepokojony tym występem. Dużo błędów, ale w sumie dobrze ze to teraz na sparingu wychodzi bo jeszcze przez tydzień można coś pozmieniac. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze w eliminacjach bo ci z poznania już czekają żeby napisac Wisła! Co? SKONTO!
PS. A Małecki to powinien usiąśc na ławeczce na kilka meczy. Zero myślenia tylko leci w czterech gości z piłką jakby nie wiem, prowadził szarże husarii.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
|