PeterSett napisał(a):

|
Bardzo dobra opinia mówiąca o 30 latkach, którzy nie będą wypruwać żył, pamiętam mecz WISŁA-PANATA gdzie młody Błaszcz zastąpił Baszczyńskiego. Oj ten to wtedy biegał, gryzł, szarpał!!!
|
Sprawdź sobie kto w tym samym spotkaniu miał gola i dwie asysty, a potem policz ile miał lat.