Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 06.07.2011, 21:04
PeterSett napisał(a):Wyświetl post
Liczy się to co pokazali tu i teraz. Sparing był poważny, skład był podstawowy koleżko.

Bardzo dobra opinia mówiąca o 30 latkach, którzy nie będą wypruwać żył, pamiętam mecz WISŁA-PANATA gdzie młody Błaszcz zastąpił Baszczyńskiego. Oj ten to wtedy biegał, gryzł, szarpał!!!

Ściągajmy zdolnych młodych do naszej ME i tam ćwiczmy z nimi dobrymi trenerami, uczmy mentalności i wprowadzajmy do składu odważnie. Rozliczajmy z zaangażowania i tyle.
wtedy to Błaszczykowski grał z pękniętą kością o czym dowiedzieliśmy się dopiero po meczu .. a grał na prawdę dobrze ;d
Odpowiedz cytując