PeterSett napisał(a):

Liczy się to co pokazali tu i teraz. Sparing był poważny, skład był podstawowy koleżko.
Bardzo dobra opinia mówiąca o 30 latkach, którzy nie będą wypruwać żył, pamiętam mecz WISŁA-PANATA gdzie młody Błaszcz zastąpił Baszczyńskiego. Oj ten to wtedy biegał, gryzł, szarpał!!!
Ściągajmy zdolnych młodych do naszej ME i tam ćwiczmy z nimi dobrymi trenerami, uczmy mentalności i wprowadzajmy do składu odważnie. Rozliczajmy z zaangażowania i tyle.
|
wtedy to Błaszczykowski grał z pękniętą kością o czym dowiedzieliśmy się dopiero po meczu .. a grał na prawdę dobrze ;d