Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50113
Stary 06.07.2011, 21:00
willow napisał(a):Wyświetl post
Proszę bardzo:

Strąk, Uche, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Kuźba. Schalke - Wisła 1:4

jedyny defensywny to Strąk.
Wbrew pozorom często się tak gra
Fajnie, tylko to było prawie 10 lat temu. Tak jak pod koniec lat 90 dominowało 3-5-2, potem 4-4-2, a teraz najpropularniejsze jest 4-3-3. I kluczowe jest zagęszczenie środka pola, przez co często gra się dwójką stricte defensywnych pomocników, lub jednym defensywnym, a jednym środkowym (tak to wygląda u nas kiedy grają np. Sobol i Jirsak). Ale tak, że w środku gra DPŚ i rozgrywający, a przed nim dwóch wysuniętych napastników to już rzadkość.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując