Piotson napisał(a):

|
Wizytówka ligi pełną gębą, nie ma co.
|
Ale że niby jaka wizytówka?
Poniedziałkowe mecze to mecze czwartego sortu, te, których C+ nie chce puszczac ani w piatek, ani w sobote, ani w niedziele.
Ja tam sie ciesze, ze w poniedzialek bedzie sobie gralo Podbeskidzie czy Korona, a nie Wisła...