Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14407
Stary 06.07.2011, 20:59
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Wizytówka ligi pełną gębą, nie ma co.
Ale że niby jaka wizytówka?
Poniedziałkowe mecze to mecze czwartego sortu, te, których C+ nie chce puszczac ani w piatek, ani w sobote, ani w niedziele.
Ja tam sie ciesze, ze w poniedzialek bedzie sobie gralo Podbeskidzie czy Korona, a nie Wisła...
Odpowiedz cytując