|
Sam nie wiem jak to będzie wyglądać z tymi pucharami, obcokrajowcy w wieku po 30 w meczach pucharowych raczej zarzynać się nie będą. Przecież nie mają już takiej motywacji żeby się komuś pokazać, chcą sobie tylko dograć do emeryturki po co się narażać na kontuzje i męczące wyjazdy. Za to w meczach ligowych dadzą z siebie wszystko o tym jestem przekonany. Krótko mówiąc cała nadzieja w młodych, którym zależy jeszcze na karierze.
|