Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3527
Stary 06.07.2011, 19:52
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
No wiesz pytanie "jak sie robiło awans..." trudno inaczej skojarzyć
A widzisz jednak się dało na czysto
z całym szacunkiem - to jednak czy było czysto to nie wiemy - ale wiadomo - w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności ...

Druga sprawa ze "honorowi" goście z "zaprzyjaźnionych" klubów takich jak Legia nie powinni nikogo prowokować takimi tekstami, cieszcie się ze was tutaj tolerują i nie obrażają w każdej wypowiedzi. Za dobrze wam tutaj ; )

Bez napinki
Odpowiedz cytując