Kociewiak napisał(a):

No wiesz pytanie "jak sie robiło awans..." trudno inaczej skojarzyć 
A widzisz jednak się dało na czysto
|
z całym szacunkiem - to jednak czy było czysto to nie wiemy - ale wiadomo - w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności ...
Druga sprawa ze "honorowi" goście z "zaprzyjaźnionych" klubów takich jak Legia nie powinni nikogo prowokować takimi tekstami, cieszcie się ze was tutaj tolerują i nie obrażają w każdej wypowiedzi. Za dobrze wam tutaj ; )
Bez napinki
