Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50103
Stary 06.07.2011, 18:41
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawości - potrafisz mi podać klub, który gra dwójką napastników, rozgrywającym za ich plecami, ofensywnymi skrzydłami i tylko jednym kolesiem od czarnej roboty? Nie wydaje mi się, niestety życie to nie FIFA, czy FM, gdzie pięciu zawodników moze skupić sie wyłącznie na ofensywie.
Oczywiście że potrafię. Wisła Kraków. Jakieś 5 kolejek przed końcem sezonu. Pareiko - Paljić, Jaliens , Chavez, Cikos - Sobolewski - Kirm, Jirsak Melikson Małecki - Genkov
Proszę bardzo 5 zawodników ofensywnych.

Edit: Oczywiscie Jirsak to nie 100% ofensywa. Ale myślę że 90% tak. Więc chyba ciężko uznać go za gracza nieofensywnego...
Ostatnio edytowane przez Fiti : 06.07.2011 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując