Charlie napisał(a):

|
Z ciekawości - potrafisz mi podać klub, który gra dwójką napastników, rozgrywającym za ich plecami, ofensywnymi skrzydłami i tylko jednym kolesiem od czarnej roboty? Nie wydaje mi się, niestety życie to nie FIFA, czy FM, gdzie pięciu zawodników moze skupić sie wyłącznie na ofensywie.
|
Oczywiście że potrafię. Wisła Kraków. Jakieś 5 kolejek przed końcem sezonu. Pareiko - Paljić, Jaliens , Chavez, Cikos - Sobolewski -
Kirm,
Jirsak Melikson Małecki -
Genkov
Proszę bardzo 5 zawodników ofensywnych.
Edit: Oczywiscie Jirsak to nie 100% ofensywa. Ale myślę że 90% tak. Więc chyba ciężko uznać go za gracza nieofensywnego...