Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50097
Stary 06.07.2011, 18:33
Myślę że w sparingu mógłby wystąpić. Taki Jovanović nie ma nawet podpisanego kontraktu, a gra, to on bez pozwolenia na pracę w sparingu chyba też mógłby wystąpić.
Odpowiedz cytując