Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50096
Stary 06.07.2011, 18:30
River napisał(a):Wyświetl post
Nie wyciagajmy daleko idacych wnioskow ale prawda jest, ze Lamey pewnie wiekszosc z nas dzis zaskoczyl, in plus oczywiscie. Nie mowie, ze zagral super zajebiscie ale bykow nie sadzil a i w przodzie staral sie cos grac. Po tej poczatkowej nagonce na niego to spodziewalem sie, ze dzis bedzie gorzej. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Licze na to, ze w piatek Iliew wyjdzie w pierwszym skladzie i ze zobaczymy Bitona (chociaz pol godziny). Jovanovicia tez chce zobaczyc od poczatku bo im wiecej nowi graja tym lepiej.
A jak to jest z Bitonem, wolno mu będzie grać bez pozwolenia na pracę?
Niestety nie znam przepisów w tym względzie, może jest ktoś zorientowany?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując