River napisał(a):

Nie wyciagajmy daleko idacych wnioskow ale prawda jest, ze Lamey pewnie wiekszosc z nas dzis zaskoczyl, in plus oczywiscie. Nie mowie, ze zagral super zajebiscie ale bykow nie sadzil a i w przodzie staral sie cos grac. Po tej poczatkowej nagonce na niego to spodziewalem sie, ze dzis bedzie gorzej. Zobaczymy jak bedzie dalej.
Licze na to, ze w piatek Iliew wyjdzie w pierwszym skladzie i ze zobaczymy Bitona (chociaz pol godziny). Jovanovicia tez chce zobaczyc od poczatku bo im wiecej nowi graja tym lepiej.
|
A jak to jest z Bitonem, wolno mu będzie grać bez pozwolenia na pracę?
Niestety nie znam przepisów w tym względzie, może jest ktoś zorientowany?