Acapelo napisał(a):

|
Jakiś pomocnik z Rumunii by się przydał bo było widać r óżnicę, brak u nas klasycznego środkowego pomocnika, który umiałby przyspieszyć akcję prostopadłą piłką. Iliev taki by był. Ale pewnie Maskant nie zdecyduje się na 41231 z Ilievem i Meliksonem. A szkoda. Innych pomocników umiejących zagrywać przyspieszające podania nie ma. O takiego pomocnika właśnie prosiłem i Valcx go nie załatwił. Dziwię się. Rumunii naprawdę o wiele bardziej klasowi w środku pola.
|
My zespół budujemy dopiero drugie okienko. Spokojnie coś z tego będzie za rok o ile ktoś znów nie pozwalnia trenera i dyrektora sportowego.
Trzeba w tym sezonie znów zdobyć mistrza i wejść do grupy Ligi Europejskiej.
Tyle wystarczy.
Jak dla mnie to po tych wzmocnieniach optymalna będzie gra 442.
Niezależnie jakbyśmy grali to bardzo potrzebny jest prawy skrzydłowy za Małeckiego i boczni obrońcy.
Ilieva widzę na lewym skrzydle.