Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50091
Stary 06.07.2011, 18:15
Fiti napisał(a):Wyświetl post
To metafora...
Przychodzi taki Lamey. Wszyscy płaczą. "Drewno" - piszecie. I co się okazuje? Gościu pracuje tydzień i już widać znaczną zwyżkę formy. Co to obrazuje ? Że Stan wiedział co robi ściągając to "drewno", a Maaskant z tego "drewna" zrobi dobrego zawodnika.
Nie wyciagajmy daleko idacych wnioskow ale prawda jest, ze Lamey pewnie wiekszosc z nas dzis zaskoczyl, in plus oczywiscie. Nie mowie, ze zagral super zajebiscie ale bykow nie sadzil a i w przodzie staral sie cos grac. Po tej poczatkowej nagonce na niego to spodziewalem sie, ze dzis bedzie gorzej. Zobaczymy jak bedzie dalej.

Licze na to, ze w piatek Iliew wyjdzie w pierwszym skladzie i ze zobaczymy Bitona (chociaz pol godziny). Jovanovicia tez chce zobaczyc od poczatku bo im wiecej nowi graja tym lepiej.
Odpowiedz cytując