wujekWojtek napisał(a):

teraz każdego Izraelitę będą porównywać do Meliksona. Ale szczytem było jak na legia.net przeczytałem artykuł
"Maor Legii lepszy od Maora Wisły". Nie wiem jaki as dziennikarstwa to pisał, ale wyraźnie widać po nim jakieś kompleksy i zazdrość. To tak jakbym ja powiedział że moje BMW, które oglądałem w salonie jest lepsze niż Audi, którym jeździ mój kumpel
|
Zobaczymy jak przyjdzie ten Maor Ległej
I czy będzie lepszy niż Bruno Mezenga...