Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10520
Stary 06.07.2011, 18:15
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
teraz każdego Izraelitę będą porównywać do Meliksona. Ale szczytem było jak na legia.net przeczytałem artykuł

"Maor Legii lepszy od Maora Wisły". Nie wiem jaki as dziennikarstwa to pisał, ale wyraźnie widać po nim jakieś kompleksy i zazdrość. To tak jakbym ja powiedział że moje BMW, które oglądałem w salonie jest lepsze niż Audi, którym jeździ mój kumpel
Zobaczymy jak przyjdzie ten Maor Ległej
I czy będzie lepszy niż Bruno Mezenga...
Odpowiedz cytując