Dariusz napisał(a):

|
Mam pytanie, czy bilety ulgowe sa przeznaczone dla osob nieletnich czy tylko dla mlodziezy uczacej sie, bo jesli to pierwsze to osoby nieletnie nie musza pokazywac legitymacji przy zakupie, a wystarczy KK
|
Czy wy nie umiecie czytac ze zrozuminiem?do 13lat za 1zł sektor rodzinny z opiekunem,ulgowe do 26 roku na aktualna legitymacje szkolna ,czy studencką okazywana tez przy wejsciu na stadion z karnetem ,pisze czarno na białym

