Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1257
Stary 06.07.2011, 18:05
Dariusz napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czy bilety ulgowe sa przeznaczone dla osob nieletnich czy tylko dla mlodziezy uczacej sie, bo jesli to pierwsze to osoby nieletnie nie musza pokazywac legitymacji przy zakupie, a wystarczy KK
Czy wy nie umiecie czytac ze zrozuminiem?do 13lat za 1zł sektor rodzinny z opiekunem,ulgowe do 26 roku na aktualna legitymacje szkolna ,czy studencką okazywana tez przy wejsciu na stadion z karnetem ,pisze czarno na białym
Odpowiedz cytując