Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14402
Stary 06.07.2011, 18:05
Wg mnie jak zwykle namiesza beniaminek -wiadomo beda jechali na "gazie" tym ze sa w Ekstraklasie.Podbeskidzie idelanie pasuje do miana zespolu jako calosci czyli dobrze zgranego organu ktory ciezko zeby przestał pracowac.Czyli bez gwiazd,znanych nazwisk .Jak kiedys Szczakowianka czy inne Radomska-oni maja teraz swoje 5 minut.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując