|
Wg mnie jak zwykle namiesza beniaminek -wiadomo beda jechali na "gazie" tym ze sa w Ekstraklasie.Podbeskidzie idelanie pasuje do miana zespolu jako calosci czyli dobrze zgranego organu ktory ciezko zeby przestał pracowac.Czyli bez gwiazd,znanych nazwisk .Jak kiedys Szczakowianka czy inne Radomska-oni maja teraz swoje 5 minut.
|