Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50086
Stary 06.07.2011, 18:00
Co do Jovanovica to trzeba wziąć pod uwagę jeszcze, że wszedł zupełnie nie rozgrzany. Poza tym chciałbym obejrzeć tę sytuację jeszcze raz bo wydawało mi się, że się po prostu poślizgnął, więc na prawdę nie róbmy w igły widły. Bramka go obciąża to fakt bezsporny, ale bez przesady. Był obserwowany i nie wierzę, że tak ostrożna osoba jak Valkcx ryzykowałaby wydanie niemałej bądź co bądź kwoty na gracza, co do którego są jakieś wątpliwości.

Iliev mi się podobał, wniósł jakość i zrobił różnicę. Szkoda niewykorzystanej "setki", ale najlepszym się zdarza.
Ostatnio edytowane przez willow : 06.07.2011 o godz. 18:03.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując