Snoopy5 napisał(a):

|
To że Jovanovic gra słabo nie jest powodem żeby nagle z niego zrezygnowano . Przypomnę że Marcelo na początku też grał niepewnie , Chavez grał słabo , Genkov był słaby itd. Nie każdy od razu pokazuje klasę zwłaszcza w sparingach gdzie motywacja na pewno nie jest duża.
|
Tu się z tobą nie zgodzę. Jovanović, jest w Serbii zawieszony, co znaczy że zależy mu poniekąd na zmianie klubu. Wisła jest nim najpoważniej zainteresowana, więc myślę że zależy mu na podpisaniu kontraktu. Wie że w pierwszym meczu delikatnie mówiąc nie pokazał klasy, i wie że jeśli liczy na duży kontrakt, musi pokazać dużą klasę. Co nie zmienia faktu że jestem za tym żeby oceniać piłkarza po conajmniej 1 meczu o stawkę.