Wyświetl pojedynczy post
Snoopy5
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50084
Stary 06.07.2011, 17:51. Bez paniki
To że Jovanovic gra słabo nie jest powodem żeby nagle z niego zrezygnowano . Przypomnę że Marcelo na początku też grał niepewnie , Chavez grał słabo , Genkov był słaby itd. Nie każdy od razu pokazuje klasę zwłaszcza w sparingach gdzie motywacja na pewno nie jest duża.
Odpowiedz cytując