|
To że Jovanovic gra słabo nie jest powodem żeby nagle z niego zrezygnowano . Przypomnę że Marcelo na początku też grał niepewnie , Chavez grał słabo , Genkov był słaby itd. Nie każdy od razu pokazuje klasę zwłaszcza w sparingach gdzie motywacja na pewno nie jest duża.
|