prezes85 napisał(a):

Marcelo też grał słabo na początku.
Mam nadzieję że w lidze zaczniemy trenować granie 4-4-2.
Taktyka 433 czytaj 451 jest strasznie męcząca dla oka.
|
Zgadzam się, najkorzystniej by było za Wilka lub Sobola do przodu Bitona wpuścić zakładając że jest na tyle dobry by wygryźć któregoś z w/w panów.