Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50083
Stary 06.07.2011, 17:46
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Marcelo też grał słabo na początku.


Mam nadzieję że w lidze zaczniemy trenować granie 4-4-2.
Taktyka 433 czytaj 451 jest strasznie męcząca dla oka.
Zgadzam się, najkorzystniej by było za Wilka lub Sobola do przodu Bitona wpuścić zakładając że jest na tyle dobry by wygryźć któregoś z w/w panów.
Odpowiedz cytując