wujekWojtek napisał(a):

|
Ja się boję zeby Jovanović nie był drugim Kneżeviciem, ale trzeba mu dać czas na aklimatyzację. Pamiętajcie jak na Chaveza wszyscy psioczyliśmy na początku
|
Marcelo też grał słabo na początku.
Mam nadzieję że w lidze zaczniemy trenować granie 4-4-2.
Taktyka 433 czytaj 451 jest strasznie męcząca dla oka.