Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50082
Stary 06.07.2011, 17:40
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Ja się boję zeby Jovanović nie był drugim Kneżeviciem, ale trzeba mu dać czas na aklimatyzację. Pamiętajcie jak na Chaveza wszyscy psioczyliśmy na początku

Marcelo też grał słabo na początku.


Mam nadzieję że w lidze zaczniemy trenować granie 4-4-2.
Taktyka 433 czytaj 451 jest strasznie męcząca dla oka.
Odpowiedz cytując