Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50081
Stary 06.07.2011, 17:38
Ja się boję zeby Jovanović nie był drugim Kneżeviciem, ale trzeba mu dać czas na aklimatyzację. Pamiętajcie jak na Chaveza wszyscy psioczyliśmy na początku
Odpowiedz cytując