Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50080
Stary 06.07.2011, 17:36
River napisał(a):Wyświetl post
Rewelacja. Jeszcze wczoraj Lamey byl lama, drewnem, dnem itd a Jovanovic zapowiadal sie przez niektorych za kozaka w obronie itd. Dzis jest na odwrot, Lamey chwalony (i slusznie!, gral poprawnie) a Jovanovic jest jechany i nie kupujmy go poki jeszcze oficjalnie go nie ogloszono.
To tylko pokazuje, ze by sprawiedliwie ocenic kazdego z nowych zawodnikow to trzeba im dac czas i pare szans do zaprezentowania sie w meczach.
Dokładnie. Oceniać będziemy później.
Odpowiedz cytując