Rzeczywiście, Hiszpania i Barcelona które grają techniczną a nie siłową piłkę dostaje ciągle baty
To tylko sparing, lamentować zaczniemy jak zagramy słaby mecz ze Skonto. Aczkolwiek zauważyłem dzisiaj parę indywidualnych błędów Wilka, których w sezonie trudno było szukać.