Lukasz napisał(a):

Fakt zgadzam się z Tobą - zawalił, natomiast to jest nowy gość w drużynie. Zobaczymy czy i jaki będzie u niego progres w następnym sparingu i dopiero wtedy warto pokusić się o ocenę umiejętności, postępu jeśli chodzi o zgranie i przydatności dla drużyny.
Zauważ ze zagrał w krytycznych momentach na równi z Sobolewskim i Iliev'em. Oni też zrobili coś czego piłkarze na tym poziomie nie powinni robić.
P.S.
Reser thx.
|
OK spoko, tak mi się wydawało że jestem zbyt przewrażliwiony...
