Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50077
Stary 06.07.2011, 17:19
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Fakt zgadzam się z Tobą - zawalił, natomiast to jest nowy gość w drużynie. Zobaczymy czy i jaki będzie u niego progres w następnym sparingu i dopiero wtedy warto pokusić się o ocenę umiejętności, postępu jeśli chodzi o zgranie i przydatności dla drużyny.

Zauważ ze zagrał w krytycznych momentach na równi z Sobolewskim i Iliev'em. Oni też zrobili coś czego piłkarze na tym poziomie nie powinni robić.

P.S.
Reser thx.

OK spoko, tak mi się wydawało że jestem zbyt przewrażliwiony...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując