Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4300
Stary 06.07.2011, 17:15
Od siebie dodam ze graliśmy do tej pory dwa sparingi z poważnymi przeciwnikami i w obydwu szybko straciliśmy bramkę...

Dodatkowo trzeba się przyzwyczajać że drużyny z bloku wschodniego będą grały szybciej i agresywniej od nas. Czy chcemy tego czy nie Maskant przestawia nas na zachodnią techniczna piłkę z długim spokolnym pykaniem akcjii. Drużyny stosujące agresywny presing i grę z kontry będą miały nad nami pewną przewagę.
Odpowiedz cytując