|
Od siebie dodam ze graliśmy do tej pory dwa sparingi z poważnymi przeciwnikami i w obydwu szybko straciliśmy bramkę...
Dodatkowo trzeba się przyzwyczajać że drużyny z bloku wschodniego będą grały szybciej i agresywniej od nas. Czy chcemy tego czy nie Maskant przestawia nas na zachodnią techniczna piłkę z długim spokolnym pykaniem akcjii. Drużyny stosujące agresywny presing i grę z kontry będą miały nad nami pewną przewagę.
|