Znajomi mieli bilet na G5 to nie mogli wejść przez inne bramki..
E: Ale teraz tak myślę, że to może chodzić o to, że G5 tak funkcjonowało gdyż ten sektor był przeznaczony przedtem dla gości a reszta działała normalnie...także przepraszam jak wprowadziłem w błąd ale nie pomyślałem o tym
