Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1253
Stary 06.07.2011, 17:11
Znajomi mieli bilet na G5 to nie mogli wejść przez inne bramki..

E: Ale teraz tak myślę, że to może chodzić o to, że G5 tak funkcjonowało gdyż ten sektor był przeznaczony przedtem dla gości a reszta działała normalnie...także przepraszam jak wprowadziłem w błąd ale nie pomyślałem o tym
Powód: złota myśl ;pp ;]
Ostatnio edytowane przez Bartuk1906 : 06.07.2011 o godz. 17:12.
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując