Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50075
Stary 06.07.2011, 17:04
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
skoro Jovanović ma niepodpisany kontrakt jeszcze + to zawieszenie... proponuję odpuścić go... w 1 sparingu zawalił gola podając pod nogi przeciwnika piłkę, i w tym meczu został przepchnięty i znów gol... obawiam się że to nie będzie oczekiwane wzmocnienie obrony...
Fakt zgadzam się z Tobą - zawalił, natomiast to jest nowy gość w drużynie. Zobaczymy czy i jaki będzie u niego progres w następnym sparingu i dopiero wtedy warto pokusić się o ocenę umiejętności, postępu jeśli chodzi o zgranie i przydatności dla drużyny.

Zauważ ze zagrał w krytycznych momentach na równi z Sobolewskim i Iliev'em. Oni też zrobili coś czego piłkarze na tym poziomie nie powinni robić.

P.S.
Reser thx.
Odpowiedz cytując