szczepek19 napisał(a):

|
skoro Jovanović ma niepodpisany kontrakt jeszcze + to zawieszenie... proponuję odpuścić go... w 1 sparingu zawalił gola podając pod nogi przeciwnika piłkę, i w tym meczu został przepchnięty i znów gol... obawiam się że to nie będzie oczekiwane wzmocnienie obrony...
|
Fakt zgadzam się z Tobą - zawalił, natomiast to jest nowy gość w drużynie. Zobaczymy czy i jaki będzie u niego progres w następnym sparingu i dopiero wtedy warto pokusić się o ocenę umiejętności, postępu jeśli chodzi o zgranie i przydatności dla drużyny.
Zauważ ze zagrał w krytycznych momentach na równi z Sobolewskim i Iliev'em. Oni też zrobili coś czego piłkarze na tym poziomie nie powinni robić.
P.S.
Reser thx.