Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50074
Stary 06.07.2011, 16:56
Dokładnie Lukasz niezbyt obiektywnie oceniłeś ..

zapomniałeś oczywiście dodać o katastrofalnym błędzie Jovanovicia, który dał się przepchać niższemu napastnikowi i ten wyszedł sam na sam po czym padł gol ..

Małecki zagrał fatalnie, nie skłamię, jeśli napiszę, że nie zauważyłem aby przez cały mecz chociaż RAZ podał celnie do kolegi, bezmyslne zagrania i kiwanie się z samym sobą

bardzo słaba gra nogami Pareiki ?! nie wiem co z nim.. wcześniej nie miał takich problemów, dzisiaj chyba z 7 razy wybił na aut

najlepszy oczywiście Melikson, jedynie on tworzy naszą grę, bez niego nie istniejemy
Odpowiedz cytując