Teqcontroller napisał(a):

|
Mów sobie co chcesz , ten mecz pokazł że jest DNO , i prawie każdy się ze mną zgodzi , Wisła nie umie grać jak jest naciskana.
|
Stary, spuść ciśnienie z siebie, bo za parę godzin, jak się zastanowisz, to pomyślisz, że jednak warto było napisać trochę inaczej. Owszem, pomarnowaliśmy kilka stuprocentowych okazji, ale sparingi są nie przede wszystkim od tego, by strzelać bramki, tylko by szlifować taktykę. Osobiście za mecz sparingowy nigdy nie krytykuję naszej drużyny, bo jest o pietruszkę. W drugiej połowie zagraliśmy trochę lepiej, ale widać też w grze Wisły olbrzymi progres. Jest zgranie - to jest najważniejsze - teraz to możemy jedynie dyskutować, kto jest lepszy gdzie i ewentualnie jakie zmiany wprowadzić.