Mozna powiedizec: momenty byly

Ostatnie 15-20 minut bylo niezle ale wszystko co wczesniej to dramat.
Sparing sparingiem ale czy to powaznia do zagrania takeij kupy? Pozytywow po tym meczu jest znikoma ilosc. Glowny to taki, ze.... gorzej chyba zagrac nie mozna. Iliew dal dobra zmiane i zrobil wiecej niz Kirm z Maleckim.
Ogladajac ten emcz to mialem wrazenie, ze niektorzy nasi zawodnicy sa myslami na urlopach a mecz z Rapidem jest ostatnim przed wakacjami. Otoz, nie. Mecz z Rapidem byl przedostatni przed meczem w kw. LM.
Nie przyjmje argumentu, ze inny etap przygotowan bo jak ktos napisal Rapid gre w pucharach zaczyna pozniej niz my poza tym, my
za tydzien gramy w el.LM wiec juz teraz powinnismy byc w formie conajmniej niezlej.
Byc moze ten mecz nam po prostu nie wyszedl. Zdarza sie. W piatek gramy z Flora. Jesli scenariusz sie powtorzy i znow zagramy padake to zaczna pojawiac sie pytania czy Maaskant dobrze przygotowal zespol do walki o LM.
Narazie z wszelka krytyka trzeba sie wstrzymac.