Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4242
Stary 06.07.2011, 15:54
riv napisał(a):Wyświetl post

@sergio
Żeby grać dwoma ofensywnymi pomocnikami trzeba mieć niesamowicie pewną obronę (taki Głowa i Marcelo na środku) a my pewnego mamy tylko Chaveza.
Ale nie chodzi o to żeby grać dwoma ofensywnymi pomocnikami tylko żeby jeden z defensywnych pomocników potrafił również rozgrywać a nie tylko przeszkadzać a Wilk i Sobol są typowymi przecinakami . Popatrz ,np. na Borussię , oni też grali w tamtym sezonie wg ustawienia dwoma defensywnymi pomocnikami a Sahin przy okazji również bardzo dobrze rozgrywał . Oczywiście trzeba zachować proporcje
Ostatnio edytowane przez fanfan : 06.07.2011 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując