riv napisał(a):

@sergio
Żeby grać dwoma ofensywnymi pomocnikami trzeba mieć niesamowicie pewną obronę (taki Głowa i Marcelo na środku) a my pewnego mamy tylko Chaveza.
|
Ale nie chodzi o to żeby grać dwoma ofensywnymi pomocnikami tylko żeby jeden z defensywnych pomocników potrafił również rozgrywać a nie tylko przeszkadzać a Wilk i Sobol są typowymi przecinakami . Popatrz ,np. na Borussię , oni też grali w tamtym sezonie wg ustawienia dwoma defensywnymi pomocnikami a Sahin przy okazji również bardzo dobrze rozgrywał . Oczywiście trzeba zachować proporcje
