Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4231
Stary 06.07.2011, 15:39
Z dwoma środkowymi defensywnymi pomocnikami to my możemy ale w lidze polskiej powalczyć a nie w Europie.

Potrzeba nam ofensywnego rozgrywającego który będzie wiedział co z piłką zrobić a nie tylko do tyłu grać.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując