Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1247
Stary 06.07.2011, 15:36
Pytam z czystej ciekawości, bo po karnet wybieram się w piątek. Jest jakaś kolejka i ile jest kas otwartych?
Mam jeszcze jedno pytanie czysto techniczne. O ile mi wiadomo bilety na Skonto będą od 13 lipca w sprzedaży, mnie wtedy w Krakowie nie będzie. Czy jeżeli kupie ulgowy karnet i dam moją KK koledze to czy musze mu dać również legitymacje, czy wystarczy jak w kasie zobaczą karnet ulgowy?
Odpowiedz cytując