|
Pareiko niezbyt przekonująco wypada w tym sparingu.
Jovanovicia to może jednak nie podpisujmy? Bo jak narazie co mecz to przez niego tracimy bramkę.
Nasz środek pola dał się zdominować dlatego gra wygląda tak jak wygląda (Sobol i Wilk). O ile odbiór jako tako wygląda to ich podania są BARDZO niedokładne.
Widać różnicę w formie fizycznej obu zespołów ale to można usprawiedliwić innym etapem przygotowań - w zimie tez przegrywaliśmy wszystko jak leci.
Maor jak ma coś grac jak jest cały czas podwajany/potrajany? W takiej sytuacji robi się miejsce dla Kirma/Małego/Wilka żeby mogli coś podać a tego jak narazie nie widać.
Ogólnie nie widac w drużynie zgrania. Nadal w ofensywie jedziemy na indywidualnych umiejętnościach zawodników. Podania naszej drużyny są więcej niż niedokładne (brak wypracowanych schematów gry - zawodnicy nie mogą podawać 'na pamięć')
Widać brak umiejętności wyjścia spod pressingu ale to jak już pisałem wcześniej może być wina lepszej formy fizycznej Rumunów.
@sergio
Żeby grać dwoma ofensywnymi pomocnikami trzeba mieć niesamowicie pewną obronę (taki Głowa i Marcelo na środku) a my pewnego mamy tylko Chaveza.
Powód: sergio
Ostatnio edytowane przez riv : 06.07.2011 o godz. 15:44.
|