|
Odpuściłbym sobie oceny gry Wisły, widać, że fizycznie (konkretnie rzecz ujmując chodzi mi o świeżość) jest przepaść pomiędzy oboma drużynami. Nie wiem na jakim są etapie przygotowań ci Rumuni, ale przede wszystkim zdominowali Wisłę szybkościowo. Ten mecz bardzo przypomina te zimowe z Norwegami, tak że polecam zachować spokój. Oby tylko do następnego tygodnia złapali troszkę szybkości.
|