Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4222
Stary 06.07.2011, 15:21
Odpuściłbym sobie oceny gry Wisły, widać, że fizycznie (konkretnie rzecz ujmując chodzi mi o świeżość) jest przepaść pomiędzy oboma drużynami. Nie wiem na jakim są etapie przygotowań ci Rumuni, ale przede wszystkim zdominowali Wisłę szybkościowo. Ten mecz bardzo przypomina te zimowe z Norwegami, tak że polecam zachować spokój. Oby tylko do następnego tygodnia złapali troszkę szybkości.
Odpowiedz cytując