wwf napisał(a):

Najlepiej to widać na przykładzie Meliksona, w polskiej lidze, facet nie do zatrzymania, a tutaj nagle już nie jest taki szybki.
Jak zwykle nic nie biegamy a za tydzień pierwszy mecz ze Skonto.
|
nie jest

?
....a, przegrywamy i już niektórym odpierdala
a najlepsze jest to, że jakbyśmy wygrywali, to niektórzy już by Wisłę umieszczali w finale LM