gypsy napisał(a):

Zdania są podzielone, słyszałam różne opinie, wśród których przeważa taka, że smak jest taki sam, ale zdarzały się również głosy, że nowe Frugo jest jakby "rozwodnione". Musisz sam spróbować i ocenić Ja jeszcze osobiście nie piłam.
|
Dzięki za odpowiedz

Jutro w takim razie kupie
