Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50065
Stary 06.07.2011, 13:59
Markus nikt tu nikogo nie atakował!!!Poszło tylko jedno stwierdzenie i tyle.Ciekawy jestem czy było by tyle szumu, gdyby ktoś napisał o Bułgarze, Niemcu, Argentyńczyku etc.Nie widzicie ludzie, że jesteście przewrażliwieni na tym punkcie?

Z mojej strony koniec tematu.
A temu Bitonowi to życzę sukcesów.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując