|
Markus nikt tu nikogo nie atakował!!!Poszło tylko jedno stwierdzenie i tyle.Ciekawy jestem czy było by tyle szumu, gdyby ktoś napisał o Bułgarze, Niemcu, Argentyńczyku etc.Nie widzicie ludzie, że jesteście przewrażliwieni na tym punkcie?
Z mojej strony koniec tematu.
A temu Bitonowi to życzę sukcesów.
|