Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50061
Stary 06.07.2011, 13:49
Nie rozumiecie jednego - być antysemitami w życiu wam nikt nie broni. Prywatnie to sobie możecie być i wierzyć w co chcecie, natomiast atakowanie nowego gracza Wisły na publicznym forum tylko z powodu narodowości jest po prostu chamskie i nie powinno być na to przyzwolenia.

*Też bym wolał więcej Polaków w składzie, ale rzeczywistość jest taka jaka jest. Trzeba dać szansę i wspierać wszystkich graczy Wisły, niezależnie od narodowości.
Odpowiedz cytując