|
Nie rozumiecie jednego - być antysemitami w życiu wam nikt nie broni. Prywatnie to sobie możecie być i wierzyć w co chcecie, natomiast atakowanie nowego gracza Wisły na publicznym forum tylko z powodu narodowości jest po prostu chamskie i nie powinno być na to przyzwolenia.
*Też bym wolał więcej Polaków w składzie, ale rzeczywistość jest taka jaka jest. Trzeba dać szansę i wspierać wszystkich graczy Wisły, niezależnie od narodowości.
|