Markus napisał(a):

Ten temat nie służy debatowaniu o narodowościowych aspektach transferu Bitona. Nie uprawiamy tu polityki, ani nie prowadzimy debat o poprawności politycznej. Za jakiekolwiek obraźliwe dla nowego Wiślaka uwagi będą leciały bany.
W Wiśle nie ma miejsca na rasizm czy antysemityzm, bynajmniej nie dlatego, że tak chciałaby współczesna "poprawność" czy dziennikarze GW.
Trzymajcie się regulaminu.
|
To może usuń wybiórczy moderatorze także post Konrada.