Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50057
Stary 06.07.2011, 13:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ten temat nie służy debatowaniu o narodowościowych aspektach transferu Bitona. Nie uprawiamy tu polityki, ani nie prowadzimy debat o poprawności politycznej. Za jakiekolwiek obraźliwe dla nowego Wiślaka uwagi będą leciały bany.

W Wiśle nie ma miejsca na rasizm czy antysemityzm, bynajmniej nie dlatego, że tak chciałaby współczesna "poprawność" czy dziennikarze GW.

Trzymajcie się regulaminu.
To może usuń wybiórczy moderatorze także post Konrada.
Odpowiedz cytując