River napisał(a):

|
JAk nie wiesz to po co sie udzielasz? Moze najpierw wypadaloby sie rozeznac w temacie? Jak wiadomo, nie tylko obecny sklad River przylozyl reke do spadku klubu. Ale po co to wiedziec, lepiej klepnac "to czemu te super talenty nie dały utrzymania?" i robic za kozaka. Bez urazy. Po prostu nie lubie czegos takiego.
|
Ja nie biłem do zespołu River, ani ich poziomu itd. Tylko do spekulacji co niektórych. Udzieliłem się, wyjaśniono mi to grzecznie i na poziomie, za co podziękowałem i temat się zamknął, więc kolego nie musiałeś dorzucać swoich trzech groszy, a jeśli tak to na pewno mogłeś zrobić to w milszy sposób. Uwierz mi, nigdy nie miałem zamiaru robić z siebie "kozaka", jestem zwykłym leszczem i nic więcej. Pozdro