Fiti napisał(a):

Bez napinki, nie każdy wie jaki system spadania obowiązuje w Argentynie... Pomylił sie, przyznał i o co cała afera
|
Wporzadku. Rozumiem, nie kazdy wie i jest to zupelnie naturalne. Chodzi mi tylko o to, ze jak nie wie to czemu pisze tak jakby wiedzial? I tyle. Proponuje zakonczyc ten OT.