Bąbel napisał(a):

|
a po drugie, gdybyś uważnie czytał temat, odniosłem się do tego, że nie wiedziałem jaki system rozgrywek panuje w Argentynie i podziękowałem za to koledze, który mi to wyjaśnił(przyczyny spadku River)
|
JAk nie wiesz to po co sie udzielasz? Moze najpierw wypadaloby sie rozeznac w temacie? Jak wiadomo, nie tylko obecny sklad River przylozyl reke do spadku klubu. Ale po co to wiedziec, lepiej klepnac "to czemu te super talenty nie dały utrzymania?" i robic za kozaka. Bez urazy. Po prostu nie lubie czegos takiego.