|
Wracają do tematu naszego najnowszego nabytku.
Uważam to za świetny ruch.
Młody z ciągiem na bramkę, dobrze grający w powietrzu napastnik za stosunkowo nie duże pieniądze.
Ten chłopak może u nas wypalić.
Dawno nie pamiętam kiedy ostatnio mielismy taki potencjał w ofensywie
Maor, Kirm, Iliev, Mały, Genkov, Biton, Boguski. (jesli wróci do pełnej dyspozycji).
Ligę ofensywie zjadamy na śniadanie
Jeszcze wymienić boki obrony, pozyskać Jovanovica i naprawdę mamy potencjał aby coś zdziałać w tym roku w pucharach.
|