Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10513
Stary 06.07.2011, 11:36
River napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam takie wymadrzanie sie

To jest talentem czy nie jest? Wlosi frajerzy, ze zaplaca za 19-latka ze spadkowicza kilkanascie baniek czy nie?
koleżko, po pierwsze nie wymądrzałem się, tylko odniosłem się do wypowiedzi tych co już "widzieli" jako potencjalne nasze wzmocnienia, zwykłe pytanie z lekko nutka ironii, a po drugie, gdybyś uważnie czytał temat, odniosłem się do tego, że nie wiedziałem jaki system rozgrywek panuje w Argentynie i podziękowałem za to koledze, który mi to wyjaśnił(przyczyny spadku River)
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując