River napisał(a):

Uwielbiam takie wymadrzanie sie
To jest talentem czy nie jest? Wlosi frajerzy, ze zaplaca za 19-latka ze spadkowicza kilkanascie baniek czy nie?
|
koleżko, po pierwsze nie wymądrzałem się, tylko odniosłem się do wypowiedzi tych co już "widzieli" jako potencjalne nasze wzmocnienia, zwykłe pytanie z lekko nutka ironii, a po drugie, gdybyś uważnie czytał temat, odniosłem się do tego, że nie wiedziałem jaki system rozgrywek panuje w Argentynie i podziękowałem za to koledze, który mi to wyjaśnił(przyczyny spadku River)