Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
3744
06.07.2011, 11:36
uwielbiam rumuńskie transmisje, bo są w dobrej jakości, a komentatorzy uzywają często gęsto słowa 'pierdut' co wydaje mi się że oznacza stratę
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger