Post mial poleciec do "Transfery Polska" ale chyba lepiej bedzie tutaj pasowal.
Trzeba przyznac ze Slask ma jako taka ekipe

No ok, mocna jak na nasza lige. Jesli Lenczyk nie zacznie odwalac cyrkow to spokojnie powalcza o puchary.
Tak ogolnie patrzac na lige, to jesli znowu nie przytrafi sie zbieg okolicznosci ( Lech,Legia,Polonia ) w sporym dolku to dopiero moze byc ciekawie. Mysle ze Wisla,Legia,Lech,Polonia,Slask beda walczyc miedzy soba no i moze doskoczyc Lechia ale to raczej malo prawdopodobne
Ciekawi mnie jak zaprezentuje sie Podbeskidzie.
Nauczony doswiadczeniem poprzednich lat poczekam na wystepy pucharowe i pierwsze kolejki ligowe zeby oceniac kto tak naprawde jest mocny.
Jedno dzisiaj jest pewne - Korona bedzie w kryzysie
