|
Zastanawia mnie fakt , że transfery do klubu to są albo transfery bezgotówkowe albo wypożyczenia. Wiadomo Lamey i Iliev byli wolni . Nuneza wypozyczyli , Diaza wypozyczą , Bitona też ( prawdopodobnie) wypozyczą . Nie ma co narzekać ale za rok znowu trzeba będzie albo wykupywać tych ludzi co nam idzie średnio albo zatrudniać nowych zawodników . Wisła działa w tym wzgledzie opieszale , co widać teraz. Długo już czekamy na konkrety związane z pozyskaniem graczy do klubu. Na poczatku lipca mamy tylko dwóch , góra trzech nowych piłkarzy którzy mogliby zagrać ze Skonto. Oczywiście nie należy z tego powodu płakać czy panikować wszak trener Maaskant wykazuje póki co spokój , ale inaczej wyglądałaby sytuacja kadrowa gdyby Wisła już teraz była zwarta i gotowa z wszystkimi najlepszymi graczami. Pociesza fakt , że Valckx nie sprzedał żadnego wartościowego zawodnika co pozwala wierzyć w siłę Wisły przynajmniej taką z rundy wiosennej. Sprawa wyglada tak ,że Skonto trzeba pokonać i awansować do III rundy , tam myślę zagrają juz wszystkie ewentualne nabytki Wisły. Sorry za długi wykład.
|